Informacja dyrektora szkoły

JUŻ WIADOMO DO ŚWIĄT SIĘ NIE ZOBACZYMY.

Zgodnie z zapisami rozporządzeń od 25 marca 2020 r. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, uczniowie będą realizować dalszą część podstawy programowej.  Każda klasa  będzie miała utworzoną nową skrzynkę pocztową dzięki czemu uczeń będzie mógł pobierać codziennie materiały do nauki w domu według planu lekcji i odsyłać, aby praca została sprawdzona przez nauczyciela w celu uzyskania oceny.

Rodzice otrzymają od wychowawców sms-y informujące o wyżej wymienionym działaniu. Bardzo proszę o potwierdzenie zwrotne dla wychowawcy.

Codziennie  nauczyciele będą zamieszczać materiały do nauki dla uczniów.

Oto skrzynki pocztowe dla poszczególnych klas:

Klasa I – spwojnyklasa1@wp.pl

Klasa II – spwojnyklasa2@wp.pl

Klasa III – spwojnyklasa3@wp.pl

Klasa V – spwojnyklasa5@wp.pl

Klasa VI – spwojnyklasa6@wp.pl

Klasa VII – spwojnyklasa7@wp.pl

Klasa VIII – spwojnyklasa 8@wp.pl

Dla oddziałów przedszkolnych 3 i 4 -latków, 5 i 6 -latków materiały do pracy  w domu będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły spwojnykrupy.pl w zakładce zdalne nauczanie.

O wszystkich zmianach dotyczących zdalnego nauczania będziemy informować na stronie internetowej szkoły w zakładce aktualności. Bardzo proszę  zaglądajcie na naszą stronę.

Drodzy rodzice, rozumiemy, że nie każde dziecko ma osobisty laptop i dostęp do internetu, dlatego będziemy podchodzić do tych problemów z wyrozumiałością. Wszelkie problemy proszę zgłaszać nauczycielom prowadzącym zajęcia, wychowawcom bądź dyrektorowi szkoły. Postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązania, które pozwolą nam przetrwać ten trudny czas.

Z poważaniem dyrektor szkoły Andrzej Wyszyński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *